M A Š K A R E

M A Š K A R E  -  2014. u

Osnovnoj  školi „Ivana Brlić Mažuranić“ Strizivojna

U petak, 28. veljače 2014. godine, učenici od 1. do 4. razreda i  njihovi učitelji su organizirali Maškare u školi. Učenici i njihovi roditelji su se veoma potrudili i maštovito, raznoliko  i originalno priredili odjeću – maske za ovu prigodu.

Svaki razred je izabrao svoju najljepšu masku  koja se na kraju natjecala za izbor najljepše  maske škole.

Učenici su nakon nastave imali veselicu i ples, potom je slijedilo predstavljanje maski, zatim izbor najljepše maske. Program je spretno i duhovito vodio učitelj Domagoj Vragolović.

Članovi prosudbene komisije za izbor naj-maske bili su studenti Učiteljskog fakulteta koji su u našoj školi na praksi: Ivana Taraš, Tvrtko Validžić i Ivona Gašpić, te mlada učiteljica stažistica Ivana Dadić.

Žiri je imao pune ruke posla jer su sve maske bile vizualno izvrsne te originalne u predstavljanju – pokazavši i glumačke talente, ali je na kraju ipak odabrao sljedeće  najljepše maske:

Zvonimir Gašpić – 3. a      „ZOMBI“

Stanko Jelavić – 3. b          „ŠOKICA - BAKA“

Patrik Andrić – 4. a            „GOSPON ZADRO – PACIJENT“

Spomenutim učenicima uručeno je Priznanje za najljepšu masku te vrijedni pokloni u

„đačkom stilu“.

J. R.

objavio: Marijela Đeri   datum: 3. 3. 2014.