4. IGRE BEZ GRANICA

„Igre bez granica“ su sportsko natjecanje učenika naše škole koje je održano 23.12.2014. u NS dvorani. Natjecale su se dvije ekipe – AKAVCI  i BEKAVCI. Iz svakog razreda je sudjelovalo po 3 učenika, a priključila nam se i učenica iz PŠ Soljak. Voditeljica AKAVACA je bila nastavnica Melita Vragolović, a voditeljica BEKAVACA nastavnica Marijela Miletić. Učenici su se natjecali u 8 igara – jeli su krempitu, glumili ninje, slagali piramidu, oblačili dresove, gađali s loptom loptu, bacali smeće u koš, pogađali pjesme i puzali kao bebe.

Nastupile su i male ritmičarke koje vodi učiteljica Ivana Mandarić, a  DJ je puštao glazbu između igara da bi zabavio publiku. Prije zadnje igre održana je bogata tombola i izabrali smo najzanimljiviji transparent. I publika je imala priliku natjecati se – puhali su i bušili balone te lakirali nokte.

Igre je otvorila predsjednica školskog sportskog kluba Marinka Sabo te naglasila važnost Fair play na terenu i na tribinama. Program je vodio i pripremio učitelj Domagoj Vragolović.  U voditeljskom poslu su mu pomagale učenice Ester Jurić, 5.a i Marija Ivanetić, 4.a. Natjecanje je pomno pratio prosudbeni sud – nastavnica Marinka Sabo i učiteljica Katica Validžić.

Na kraju treba reći da je publika gromoglasno navijali i da do samog kraja nismo znali pobjednika. A POBJEDNICI SU BILI BEKAVCI rezultatom 17 – 11, te su na taj način povećali prednost na 3:1.

Čestitke pobjednicima i svim učesnicima.

objavio: Marijela Đeri   datum: 12. 1. 2015.