Valentinovo

VALENTINOVO

U petak, 13. veljače u našoj je školi sve bilo u znaku ljubavi. Pripremili smo program u koji su bili uključeni gotovo svi učenici naše škole.

Nositelji programa bili su profesori Jasenka Sabljak Živić, Josip Jakobović, Monika Pančić Simić, ali uz veliku pomoć ostalih profesora.

Voditelji su bili: Marko Mišić, 6.b i Lorena Bionda, 8.a.

Elizabeta Jakobović napravila je prezentaciju o ljubavnim parovima u književnosti.

Učenici 5. i 6. razreda izveli su igrokaz  “Zaljubitis”.

Zbor nam je otpjevao ljubavnu pjesmu “Prepoznat ću ljubav.”

O ljubavnim parovima današnjice govorio nam je Antun Jakobović, uz svoju prezentaciju.

Učenici iz glazbene škole su svirali, petaši su plesali uz taktove poznate ljubavne pjesme, Barbara Milinović nam je uz prezentaciju ispričala tko je bio sv. Valentin.

Predstavljena je i radionica naše psihologinje Marije Novoselić, koja je provedena u 6.b razredu na temu “Ljubav”.

Učenici 8.a razreda Lorena Bionda i Mario Bekavac otpjevali su pjesmu “Ljubav je”.

Učenice 7.a razreda Mirjam Andrijević i Sanja Damjanović recitirale su dvije lijepe ljubavne pjesme.

Na kraju programa smo podijelile ljubavne poruke za svakog učenika i zaposlenika škole, a njih su pripremili učenici 8.a i 6.a razreda.

Bio je ovo jedan prelijep dan prepun ljubavi i krasan uvod za vikend koji počinje Valentinovom!

Novinarke: Mia Ivona Jurić i Viktoria Antunović, 8.a

VALENTINOVO u "maloj smjeni"

Ove smo godine Valentinovo obilježili već tradicionalnim pisanjem pisama koje su učenici ubacivali u „ljubavnu kutiju“. Prebrojavanjem pisama izabrali smo Valentinovce u razredima te Valentina i Valentinu škole. Ove su godine  najviše ljubavnih poruka primili Dorotea Jukić (4.b) i Tomislav Andrijević (3.a). Osim pisama, učenici su poklanjali i cvijeće koje su izrađivali od papira. Budući da je sveti Valentin poklanjao cvijeće, ove smo godine odlučili poklanjati i mi. Proslavu dana ljubavi uveličali smo zajedničkim plesom pod vodstvom učiteljice Ivane Goluže te plesom parova u kojem su sudjelovali svi učenici. Najbolji plesači nagrađeni su slatkim iznenađenjem. Voditeljice „crvenog dana“ bile su učiteljice Ivana Goluža i Zora Leko- Mlivić.

ZLM

objavio: Marijela Đeri   datum: 17. 2. 2015.

« Ožujak 2024 »