BOŽIĆNA PRIREDBA RAZREDNE NASTAVE

16.12.2016.

Nakon više od deset godina u našoj školi je upriličena božićna priredba u organizaciji učenika i učitelja razredne nastave. Teško je riječima opisati sav trud i napor koji su svi zajedno uložili da priredba bude iznimno uspješna. Učenici su imali priliku pokazati svoje talente u različitim izvannastavnim aktivnostima (mažoretkinje, ritmička skupina, recitatorska skupina, dramska skupina i mali zbor). Božićnom programu priključila se i predškola. Velik je trud uložen i u scenografiju koja je bila jako efektna, a u njezinu izradu uključili su se i prvašići s njihovim učiteljicama. Posjetitelji su imali priliku vidjeti i prigodne likovne radove koje su tijekom zadnjih mjesec dana učenici od 1. do 4. razreda izrađivali na satima likovne kulture. Profesorice njemačkog i engleskog jezika Melita Vragolović i Ivana Ćosić su uvježbale recitaciju s učenicima. Nazočne je pozdravio ravnatelj škole kojemu je tom prilikom uručena božićna čestitka u čijoj su izradi sudjelovali svi učenici razredne nastave i njihovi učitelji. Veselje je dosegnulo vrhunac kada se na samom kraju pojavio Djed Božićnjak koji je predškolcima podijelio poklone, a svim ostalim učenicima po slatkiš. Nadamo se da su svi otišli kući sa zadovoljnim osmijehom na licu.

Sretan Božić i Novu godinu 2017. žele vam učitelji razredne nastave sa svojim učenicima.

Ivana Mandarić

objavio: Marijela Đeri   datum: 19. 12. 2016.

« Ožujak 2024 »