DAN ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

DAN ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE I

DAN KRUHA

I ove godine u našoj školi svečano je obilježen Dan zahvalnosti za plodove zemlje i Dan kruha 6. listopada, 2017. svečanom priredbom i prodajnom izložbom kruha i kolača. Taj već tradicionalni događaj se organizira u suradnji s roditeljima i mještanima .

Svečanosti su nazočili ravnatelj škole gosp. Andro Mršić, mjesni župnik vlč. Andrija Križanović, učitelji, učenici, roditelji i brojni mještani.

U programu na temu „Od zrna do kruha“ nastupili su brojni učenici:

1.a i 1.b razredi pjesmom „Mali pekar“; Pjevački zbor viših razreda pjesmom „Korica kruha“; Prezentacijom „Od zrna do kruha“ učenice 7.a razreda Marija Ivanetić i Helena Andrić; likovnim radovima na temu „Od zrna do kruha“ – Ema Gavranović, učenica 7.a razreda  te recitacijama Viona Gašpić, 2.a,   Andrea Mišić, 5.a  i Marija Validžić,  5.a.   Program su  vodili Adam i Ružica Damjanović, učenici 7.b razreda.

Na kraju priredbe nazočne je pozdravio i blagoslovio svećenik.

Nakon  priredbe svi prisutni su prešli u športsku dvoranu gdje je svaki razred priredio svoj stol na kojem su se predstavili izložbom kolača i peciva. Nakon izložbenog dijela, učenici su bili  mali prodavači i prodavali svoje kolače , cijene  promotivne i simbolične a dobiveni novac će se potrošiti za nastavna sredstva i pomagala.

Program priredila: Janja Raguž

objavio: Marijela Đeri   datum: 10. 10. 2017.